Zimovanje na Pokljuki

V tednu od 26. 2. do 2. 3. 2018, smo se otroci starejših skupin in vzgojiteljice iz vrtca Palčica odpravili na zimovanje na Pokljuko.
Kljub napovedim polarne zime in vrtoglavih -20 stopinj, smo preživeli čudovit teden, ki verjamem, da ga ne bomo nikoli pozabili.
Prav vsi otroci so se, ne samo naužili pravih zimskih radosti, naučili so se smučati in iz najvišjega hriba so se peljali tudi tisti, ki so prvič v življenju stali na smučeh.
Zadnji dan nas je čakala prava paralelna slalomska tekma in podelitev zasluženih medalj.
Veselje, smeh na obrazu, dobra volja ter želja, da bi ostali še kakšen dan, so tisti pravi pokazatelji, da smo se imeli res lepo.

V sredo zvečer smo imeli pravo zabavo. In to do polniči 🙂

Podelitev medalj

Nasmejani obrazi in odhod domov z veliko dobre volje in mnogimi čudovitimi spomini.