KOLEDAR 2016

Spoštovani starši!

V letošnjem šolskem letu smo namesto bazarja pripravili stenski (spiralni – 12 mesecev) koledar. Risbe in slike so ustvarili otroci v vrtcu in ji prispevali k likovni popestritvi koledarja za leto 2016. Naš namen je dobrodelen, saj bomo s prodajo koledarjev obogatili vrtčevski sklad, ki je namenjen za pomoč socialno šibkim družinam ter nekaterim nadstandardnim dejavnostim za vse starejše otroke, ki jih izvajamo v vrtcu (tabori – letovanje, zimovanje, kmetija, rolanje …).

Cena koledarja v predprodaji bo 7 €, po izidu pa 10 €. Plačilo koledarja se bo obračunalo pri novembrski položnici v mesecu decembru.

Koledar je lahko tudi praktično novoletno darilo sorodnikom in prijateljem, zato vas vabimo k nakupu večjega števila le-teh.

Nakup in število koledarjev potrdite s podpisom pri vaših vzgojiteljicah.

Priporočite ga tudi vašim znancem.

Hvala za sodelovanje in vaš prispevek.